Pojazdy: 0

Kalkulator leasingowy

getruckProsty kalkulator leasingowy pozwoli obliczyć ratę dla samochodów poleasingowych z naszej oferty

Warunki leasingu

Szczegółowy opis warunków leasingu, równiez dla osób rozpoczynających działalność.

więcej szczegółów

regulamin

Cel działalności


Celem działalności serwisu poleasingowe.auto.pl jest umożliwienie Użytkownikom nabycie pojazdów wystawionych do sprzedaży przez Dostawców, zapewnienie Użytkownikom finansowania na zakup pojazdów pochodzących tak od Dostawców jak i z innych źródeł innych oraz dostępu do najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej.

Definicje:

Użytkownik - osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej. 
Dostawca - podmiot prowadzący w ramach działalności gospodarczej sprzedaż pojazdów.
 
Polityka Prywatności
 
 1. Polityka Prywatności określa zasady wykorzystywania danych podawanych przez Użytkowników w serwisie. poleasingowe.auto.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu poleasingowe.auto.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie  www.poleasingowe.auto.pl/regulamin
 2. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: poleasingowe.auto.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych  użytkowników swojego serwisu. 
 3. poleasingowe.auto.pl nie zbiera ani w żaden sposób nie przetwarza danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 2003 roku, nr 153, poz 1503 ze zm). 
 4. 4.W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych kontaktowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będzie proszony, to w większości przypadków imię i nazwisko, adres e-mail i nr telefonu. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu.
 5. Zamawianie usług i produktów oferowanych przez poleasingowe.auto.pl może wymagać podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych. Pola obowiązkowe są oznaczone.
 6. Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) poleasingowe.auto.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania informacji handlowych jak i niekomercyjnych listów (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) użytkownikom, których dane kontaktowe posiada i którzy zaakceptowali Politykę Prywatności. 
 
Wyłączenie Odpowiedzialności
 
 1. poleasingowe.auto.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Użytkownik powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę.
 2. Serwis poleasingowe.auto.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności względem Użytkowników za treść i rzetelność ofert zgłoszonych przez Dostawców oraz za zapłaconą przez Użytkownika cenę za zakupiony pojazd.

Zastrzeżenia

 1. Jakiekolwiek próby włamania do serwisu skutkują konsekwencjami prawnymi.
 2. Serwis poleasingowe.auto.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania w serwisie poleasingowe.auto.pl
 3. Zabrania się Użytkownikom oraz osobom trzecim kopiowania lub powielania treści zawartych w serwisie poleasingowe.auto.pl, w szczególności ofert, a także korzystania z nich w inny sposób, w szczególności w celach komercyjnych, bez uprzedniej, wyrażonej w formie pisemnej zgody serwisu poleasingowe.auto.pl.
 4. Wszelkie rozwiązania techniczne i graficzne serwisu poleasingowe.auto.pl, w szczególności kod HTML , arkusze CSS oraz skrypty podlegają ochronie prawnej pod kątem praw autorskich przysługujących serwisowi poleasingowe.auto.pl