Renault Master plandeka 2020r. 375000km

Home / samochody dostawcze / Renault

75 900 PLN netto faktura VAT

75 900

PLN netto faktura VAT
samochód dostawczy Renault zdjęcie 1
Zdjęcie 1 z 4
samochód dostawczy Renault zdjęcie 2
Zdjęcie 2 z 4
samochód dostawczy Renault zdjęcie 3
Zdjęcie 3 z 4
samochód dostawczy Renault zdjęcie 4
Zdjęcie 4 z 4
samochód dostawczy Renault zdjęcie 1
samochód dostawczy Renault zdjęcie 2
samochód dostawczy Renault zdjęcie 3
samochód dostawczy Renault zdjęcie 4
  • 2020

    Rocznik

  • 375 000 km

    Przebieg

  • 170KM

    Moc

  • 3

    Liczba miejsc

Mamy do sprzedaży poleasingowy Renault Master 2020, idealny dla osób poszukujących solidnego samochodu dostawczego. Pojazd wyposażony jest w silnik o mocy 170 KM oraz nową zabudowę typu plandeka z regulowaną wysokością, co zwiększa jego funkcjonalność.

Samochód przeszedł kompleksowy przegląd, w tym wymianę oleju oraz filtrów, a także nowy rozrząd. Opony również są nowe, co sprawia, że auto jest gotowe do natychmiastowej pracy bez dodatkowych inwestycji finansowych. Dodatkowo, istnieje możliwość przygotowania pojazdu wg specyfikacji klienta.

W skład wyposażenia wchodzą m.in. klimatyzacja, ogrzewanie postojowe oraz pneumatyczne zawieszenie, co podnosi komfort użytkowania. Winda i opcja zmiany koloru plandeki również mogą przyciągnąć uwagę, ułatwiając dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb.

Samochód jest dostępny w różnych formach finansowania, w tym kredytu oraz leasingu. Decyzja leasingowa może być wydana nawet w ciągu 12 godzin.

Sprawdź oferty podobnych poleasingowych samochodów dostawczych tutaj oraz Renault Master poleasingowe.

Pojazd został serwisowany w ASO i posiada książkę serwisową. Jest także możliwość zamiany na inny model. Stan samochodu oceniamy na bardzo dobry.


NA KAŻDY ZAKUPIONY SAMOCHÓD UDZIELAMY OD 3 DO 6 MIESIĘCY GWARANCJI
renault master 2.3 170 km
Posiada zabudowę 10 ep Z możliwością założenia 8,9 10 ep ,KONTENERA windy
Posiadam w ofercie kilkanaście samochodów dostawczych 8,9 10 e paletowych i kontenerów
Sprzedajemy auto po kompletnym przeglądzie oleje filtry rozrząd zakładamy nowe , opony nowe
Samochód jest gotowy do pracy , bez żadnego wkładu finansowego
możliwość przygotowania pod wymogi klienta spedycji
Klimatyzacja
Ogrzewanie postojowe
Zabudowa 10 ep regulowana
Nowa plandeka KOLOR DO WYBORU
Zawieszenie pneumatyczne
Sprzedajemy w każdej formie: Gotówka ;Kredyt ,Leasing
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1.Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy nieaktualność ogłoszenia.
ZAPIS TEN ZOSTAŁ ZAWARTY ZE WZGLĘDU NA MOŻLIWOŚĆ DROBNYCH, LUDZKICH POMYŁEK
SZUKASZ TANIEGO KREDYTU LEASINGU –ZADZWOŃ
Minimalna ilość dokumentów
Wymagane dokumenty to: Dowód Osobisty i Nip Firmy. Wstępną decyzję przekazujemy nawet w 8 godzin.
Szybkie Procedury
Wyselekcjonowane pod kontem technicznym samochody używane . Szybka finalizacja. Klient nawet w ciągu kilku dni otrzymuje gotowy do drogi zarejestrowany i ubezpieczony samochód!
Warunki Leasingu
Gwarantowana minimalna wpłata wstępna.. Nigdy nie pobieramy od klientów opłat startowych i przygotowawczych. Pierwszą ratę zapłacisz dopiero po miesiącu. Możliwość doliczenia ubezpieczenia do raty leasingowej.
Najważniejsze Informacje
• Gwarantowane niska wpłata wstępna!
• Decyzja leasingowa nawet w 12 godzin!
• Możliwość doliczenia ubezpieczenia do raty!
• Szybkie procedury !
• Niska rata !
Masz pytania zadzwoń do mobilnego doradcy.
-


i604 931 500i
Informacje dodatkowe serwisowany w aso, gwarancja, ksiazka serwisowa, mozliwa zamiana, stan bardzo dobry
EDS
Kabina sypialna
Klimatyzacja
ogrzewanie postojowe
Winda