Pojazdy: 0

Kalkulator leasingowy

getruckProsty kalkulator leasingowy pozwoli obliczyć ratę dla samochodów poleasingowych z naszej oferty

Warunki leasingu

Szczegółowy opis warunków leasingu, równiez dla osób rozpoczynających działalność.

więcej szczegółów

O nas

Serwis poleasingowe.auto.pl koordynuje sprzedaż pojazdów poleasingowych VB Leasing, Mercedes-Benz Leasing, naczep po wynajmie długoterminowym GE TIP jak również ciągników siodłowych i naczep pochodzących z zachodnioeuropejskich sieci dilerskich takich jak MAN, DAF, Scania, Schmitz i innych. 

Nasze samochodowe poleasingowe można obejrzeć od poniedziałku do soboty na placach na terenie całego kraju, przede wszystkim Wrocław, Śląsk, Poznań, Warszawa. Można je oglądać od poniedziałku do soboty.

Na wszystkie pojazdy zapewniamy atrakcyjne warunki leasingu, kredytu oraz ubezpieczenia. Współpracujemy z kilkoma firmami leasingowymi, ubezpieczeniowymi i bankami co pozwala na znalezienie odpowiedniej oferty dla każdego klienta.
Nasze centrum operacyjne znajduje się we Wrocławiu. Obsługa jest zorganizowana w sposób zapewniający szybkość i minimalne zaangażowanie czasowe klienta. Informacje zbieramy telefonicznie, mailowo lub faksem. Umowy podpisujemy w siedzibie klienta poprzez naszych regionalnych przedstawicieli.